firuz bağlıkaya
Turizm News | Turizmin güncel haberleri, online gazetesi
Bizi Takip Edin:
Bülent Tercan haberleri
 
Tercan, ''İzmir direkt uçuş olan kentlerde tanıtılmalı''
Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkan Yardımcısı Bülent Tercan, yurt dışında İzmir’i tanıtma çalışmalarında Adnan Menderes Havalimanı’ndan direkt uçulan kentlere ağırlık verilmesi gerektiğini söyledi. Tercan, “İzmir’in sahip olduğu zenginlikler ve özellikler, direkt uçulan kentlerde yapılacak roadshow’larla anlatılmalı” dedi.
10 Ocak 2017 Salı 13:34

 
Tercan: ''Dalış turizmini öne çıkarmalıyız''
Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkan Yardımcısı Bülent Tercan, yapay resif oluşturmak ve dalış turizmine katkı sağlamak için "9 Eylül" ve "Alaybey" yolcu vapurlarının batırılmasından mutluluk duyduklarını söyledi. Tercan, kişi başına düşen harcamanın oldukça yüksek olduğu dalış turizminin neredeyse tüm yıl boyunca yapılabilecek bir turizm çeşidi olduğunu belirtti.
5 Mayıs 2016 Perşembe 02:20

 
Travel Turkey İzmir'e gelen turist sayısını artırmıyor
ETİK Başkan Yardımcısı Bülent Tercan, ''Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'nın, İzmir'e gelen turist sayısının artmasına katkı sağlamıyor. Travel Turkey İzmir Fuarı'nın onur konuğu ülkesi bize turist gönderme potansiyeli yüksek olan ve aynı zamanda İzmir' e direkt uçak seferleri olan güçlü bir Avrupa ülkesi olmalı'' dedi.
15 Aralık 2015 Salı 00:35

 
Turizmciler, Kemeraltı Çarşısında Alışveriş festivali istiyor
Ege Turistlik İşletmeler ve Konaklama Birliği ( ETİK ) Başkan Vekili Dursun Bülent Tercan, bu yıl 4. kez düzenlenen İstanbul Laleli Fashion Shopping Festivali'nin bölgeye büyük katkı sağladığını hatırlatıp, aynı uygulamanın İzmir'in tarihi çarşısı Kemeraltı'ında yapılmasını önerdi
11 Eylül 2015 Cuma 00:08

 
''Çeşme Ayayorgi Koyu'na Dokunmayın'' kampanyası
ETİK Başkanvekili Tercan: ''Ayayorgi'nin halihazır durumunu bozarsanız Çeşme Turizmi çekim merkezini kaybeder, Çeşme turizmi telafisi olmayan yaralar alır.'' dedi.
27 Haziran 2015 Cumartesi 00:08

 
ETİK-SunExpress, İzmir turizmini birlikte havalandıracak!
Ege turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Yönetim Kurulu Üyeleri, SunExpress Türkiye Satış Müdürü Ece Şenev ve İzmirli diğer önemli turizmciler, turizm yaz sezonu öncesi İzmir turizmiyle ilgili değerlendirme yapmak üzere Kuşadası Pine Bay Otel’de düzenlenen toplantıya katıldılar. Toplantı öncesi Ece Şenev, SunExpress çalışmalarıyla ilgili bir sunum gerçekleştirdi.
27 Şubat 2015 Cuma 00:22

 
İşler, ''İzmir turizminin en büyük problemi tanıtım eksikliği''
Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, ETİK Başkan Yardımcısı Bülent Tercan ve ETİK Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret etti.
11 Eylül 2014 Perşembe 00:59

 
 
Yazarlar

  Facebook'tan sektörden güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

   
Çok Okunanlar
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
109.666
USD ALIŞ
3.8550
USD SATIŞ
3.8850
EURO ALIŞ
4.5430
EURO SATIŞ
4.5780
POUND ALIŞ
5.1550
POUND SATIŞ
5.2410
ALTIN ALIŞ
155.9200
ALTIN SATIŞ
157.3500
Hava Durumu
Havadurumu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Turizm News, turizmden güncel haberleri, köşe yazılarını ve sektörel bilgileri turizm profesyonellerine ve yöneticilerine ulaştıran haber sitesidir.
Okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Turizm News sorumlu tutulamaz.

Sitemiz İYAD üyesidir

Yazılım: Haber Sitesi Kur