Firuz Bağlıkaya
Turizm News | Turizmin güncel haberleri, online gazetesi
Bizi Takip Edin:
Emin Çakmak, haberleri
 
Emin Çakmak TÜRSAB başkan adayı
Türsab Hepimizin Başkanı Emin Çakmak, Ankara'da acentelerle buluşmasında "Anadolu'nun sesini dinledik" diyerek Türsab Başkan adaylığını açıkladı.
12 Ocak 2018 Cuma 08:44

 
Çakmak: ''Acentelerden aidat alma dönemi bitmeli''
TÜRSAB Hepimizin Platformu Başkanı Emin Çakmak, “TÜRSAB’ta aidat toplamaya son verilmesi lazım” dedi.
6 Ocak 2018 Cumartesi 00:21

 
Emin Çakmak, muhalefete desteğini çektiğini açıkladı
TÜRSAB Hepimizin Platformu Kurucu Başkanı, 21. ve 22. Dönem TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, ''TÜRSAB HEPİMİZİN grubunun 2 Aralık değerlendirme toplantısında aldığı karar gereği, önce birleşen ancak son 10 günde ayrışan muhalefetten desteğimizi geri çektiğimizi ilan ediyoruz'' dedi.
4 Aralık 2017 Pazartesi 17:06

 
Emin Çakmak, Bağlıkaya ve Erdem'i destekleyeceğini açıkladı
''TÜRSAB Hepimizin'' Platformu Kurucu Başkanı, 21 ve 22. Dönem TÜRSAB Genel başkan Adayı Emin Çakmak, Aralık ayında yapılacak genel kurulda birlikte hareket etme kararı alan Firuz Bağlıkaya ile Hasan Erdem'i destekleyeceğini açıkladı.
30 Ekim 2017 Pazartesi 10:06

 
Sağlık Turizminin Kalbi İzmir ve Denizli’de Atacak
11 Aralık 2016 tarihleri arasında Fuar İzmir'de düzenlenecek 10. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Kongresi'nde, ilk kez sağlık turizmi özel bölümü THTC Stratejik Partnerliği ile oluşturuldu.
4 Aralık 2016 Pazar 14:47

 
TSP'den turizmdeki krizin çözümü için 10 maddelik öneri
Hello Turizm Genel Müdürü, Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi-THTDC Kurucu Başkanı Emin Çakmak’ın oluşturduğu Turizmde Seferberlik Platformu'nda TSP) buluşan turizmdeki sivil toplum kuruluşlarının ve sektörün temsilcileri çağrıya uyarak Galata La Bella Otel’de toplandı. Yaklaşık iki saat süren toplantıya katılan turizm sektörünün paydaşları ilk önerilerini sıraladılar ve krize çözüm olmak üzere 10 maddede birleştiler.
17 Ağustos 2016 Çarşamba 10:37

 
Emin Çakmak'tan, ‘’Turizmde Seferberlik Platformu’’
Turizmci Emin Çakmak, ülkede son bir yıldır yaşanan ve turizmi olumsuz yönde etkileyen terör ile darbe girişimlerinin olumsuzluklarından kurtulmak için ‘’Turizmde Seferberlik Platformu’’nu kurdu. 15 Ağustos tarihinde platformun içeriği ve çalışmaları hakkında bilgilendirecek olan Emin Çakmak, ‘’Sektörümüzü yeniden ayaklandırmak için milli turizm seferberliğimizi başlatarak çalışanlarımıza ve sektörümüze sahip çıkmamız için tüm turizm paydaşlarına ve bireylerine çağrı yapıyorum’’ dedi.
1 Ağustos 2016 Pazartesi 10:09

 
Sağlık turizminde hedef Afrika
THTDC Kurucu Başkanı Emin Çakmak, “Türkiye’ye yabancı hasta getirmek için Afrika’da sahra altı olarak tanımlanan ülkelere gideceğiz'' dedi.
31 Temmuz 2016 Pazar 13:55

 
Emin Çakmak, ''Meğer teşvik 3-5 tur operatörü için çıkarılmış''
Turizm Teşvik kararlarını değerlendiren TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, “Teşvik kararını büyük bir şaşkınlıkla okudum, bu teşvik’e göre alternatif turizm yapan ve bu ülkeye tarifeli uçuşlarla milyonlarca turist getiren binlerce küçük ve orta ölçekli A grubu seyahat acentaları yok sayılmış. Deniz kum güneş turizmi yapan 3-5 Tur operatörü dışında herkes yok sayılmış” dedi
4 Mart 2016 Cuma 15:37

 
Emin Çakmak, ''Sektör Batıyor, TÜRSAB Bakıyor''
TÜRSAB HEPİMİZİN Platformu Başkanı Emin Çakmak, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı müze ve ören yerlerine 4 Ocak tarihinden itibaren girişlerin zamlı olacağını söyleyerek, "Müze ve Ören yerleri ile ilgili tarifelerde yüzde 400’e varan zamlar var. Zaten sıkıntılı olan turizm sektörü ve acentalara bu uygulamanın devreye sokulması büyük bir darbe daha vuracaktır” dedi.
24 Aralık 2015 Perşembe 18:14

 
Emin Çakmak, ''Gücümüze Güveniyoruz''
Hafta sonu Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Salonunda gerçekleştirilen TÜRSAB 22 Genel Kurulu sonuçları ile ilgili açıklama yapan TÜRSAB HEPİMİZİN oluşumunun lideri Emin Çakmak, " Demokrasinin gereği bir seçim geçirdik . Herkesin genel kurulda delegenin vermiş olduğu karara saygı duyması gerekir. Bizde bu düstur ile yeni yönetimi tebrik ediyoruz" dedi.
8 Aralık 2015 Salı 10:23

 
TÜRSAB Başkanlığı'na Yeniden Ulusoy, Seçildi
TÜRSAB 22'inci Olağan Genel Kurulu bugün yapılan seçimle sona erdi. Başaran Ulusoy, 3 bin 783 acentanın oy kullandığı ve 3 listenin yarıştığı seçimde 1.688 oy alarak yeniden Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanlığına seçildi.
6 Aralık 2015 Pazar 23:30

 
TÜRSAB Sandık Başında
TÜRSAB'ın 22. Olagan Genel Kurulu devam ediyor. Genel kurulun 2'inci gününde oy verme işlemi başladı.
6 Aralık 2015 Pazar 10:05

 
Başaran Ulusoy, Yönetimi İbra Edildi
TÜRSAB 22. Genel Kurulu’nda mevcut yönetimin bilonçolara oy çokluğu ile ibra edildi.
5 Aralık 2015 Cumartesi 22:35

 
Emin Çakmak, ''Posta ofisi faaliyetleri yapmışlar''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, TÜRSAB Genel Kurulu'nda faaliyet raporu üzerinde yaptığı konuşmada, ''Faaliyet raporlarının tamamını 3 gün 3 gece okuyup anlamaya çalıştım. Benim anladığım; partilerden yurt dışı seyahatlerine gitmişler, posta ofisi faaliyetleri yapmışlar'' dedi.
5 Aralık 2015 Cumartesi 20:08

 
TÜRSAB Başkan Adayı Çakmak'ın Yemeğine Rekor Katılım
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak'ın ''TÜRSAB Hepimizin'' ekibiyle Hilton Convertion Center da verdiği yemeğe acenteler yoğun bir şekilde katılarak rekor destek verdiler. Yemeğe 1000'in üzerinde acente temsilcisi katıldı.
5 Aralık 2015 Cumartesi 00:19

 
TÜRSAB, Genel Kurulu Yarın yapılıyor
6 bin 500 acentenin üye olduğu Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TÜRSAB'ın tarihi kongresi yarın yapılıyor. Seçimde mevcut Başkan Başaran Ulusoy'un yanısıra Firuz Bağlıkaya ve Emin Çakmak yarışacak.
4 Aralık 2015 Cuma 08:36

 
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak'tan acentalara mektup!
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, hafta sonu yapılacak genel kurul öncesi seyahat acentelerine yönelik bir mektup yazdı.
30 Kasım 2015 Pazartesi 15:24

 
Emin Çakmak, ''Bu Bir Seçim Değil Bu Bir Kurtuluş Günü''
TÜRSAB, tarihinin katılımı en yüksek Genel Kuruluna giderken, seçimi kazanmasına kesin gözüyle bakılan Başkan Adayı Emin Çakmak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çakmak, “ 6 Aralık sadece bir seçim günü değil, 6 Aralık acentalarımız için, ülke turizmi için bir kurtuluş günüdür” dedi.
27 Kasım 2015 Cuma 10:54

 
Turizm Master Planını Dubai’yi Dubai yapan ekip hazırlayacak
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, göreve gelmeleri halinde Türkiye’nin ‘’Turizm Master Planı’’ hazırlama çalışmalarına TÜRSAB olarak müdahil olacaklarını belirterek, ‘’Turizm Master Planı’nı Dubai’yi Dubai yapan İngiltere’deki ekibe hazırlatacağız’’ dedi.
25 Kasım 2015 Çarşamba 12:45

 
Emin Çakmak, ''Ezilen Acenteler Sandıkta Hesap Soracak''
Aralık ayının ilk haftasında yapılacak TÜRSAB seçimlerin güçlü adayı Emin Çakmak Şanlıurfa’da acentalar ile bir araya geldi Çakmak” Artık TÜRSAB’da dengeler değişiyor. Baronların hâkimiyeti 5 bine yakın meslektaşımın sandığa koyduğu irade ile yerle bir olacak ”dedi.
23 Kasım 2015 Pazartesi 17:49

 
''Türk-Balkan Turizm Konseyi'' Kurulacak
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, Bulgaristan Turizm Bakanı Nikolina Angelkova ile Hindistan uçuşu öncesi İstanbul THY CIP Salonunda buluşarak bir görüşme yaptı. Çakmak, göreve geldiklerinde Türk-Balkan Turizm Konseyi Kurulması için mutabakat sağladıklarını söyledi.
23 Kasım 2015 Pazartesi 00:28

 
Emin Çakmak'tan acentelere ''Süper Emeklilik'' Müjdesi
TÜRSAB seçimleri kapsamında Güneydoğu ve Doğu Anadolu turunu tamamlayan Başkan Adayı Emin Çakmak, “ Projelerimiz günü kurtarmak için kurgulanmış projeler değildir. Meslektaşlarımızın emekliliğini hatta çocuklarına, torunlarına bırakacakları miraslarını bile düşünerek bu yola çıktık” dedi.
19 Kasım 2015 Perşembe 13:42

 
Çakmak, Baronlar Kulübünü ifşa etti, ''organize işler bunlar''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak sürekli gündeme getirdiği Baronlar Kulübünün kimlerden oluştuğunu ve yapısını ayrıntılarıyla açıkladı. Baronlar kulübünde; Başaran Ulusoy’dan, Firuz Bağlıkaya’ya, Nebil Çelebi’den, Mehmet Ersoy ve Çetin Gürcün’e kadar pek çok TÜRSAB Yöneticisi ve işadamının ismi yer alıyor.
13 Kasım 2015 Cuma 17:09

 
Emin Çakmak, ''Güneydoğu dünyaya tanıtılacak''
Batman, Mardin, Diyarbakır bölgesinde acentelerle buluşan Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak, ''Güneydoğu'nun tanıtımı yapılacak ve kaçak faaliyetlere son verilecek'' dedi.
13 Kasım 2015 Cuma 00:46

 
Emin Çakmak: ''Gücümüz paradan değil sevgiden''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak: ''Biz turizm sektöründe 25 yıldır insan ve sevgi biriktirdik, arkamızda kötü izler bırakmadık'' dedi.
11 Kasım 2015 Çarşamba 00:14

 
Emin Çakmak: ''Acentelere gri pasaport verilecek''
Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak, seyahat acentelerinin yurtdışı çıkışlarını rahatlatmak için gri pasaport ile mobil vize getireceklerini söyledi
10 Kasım 2015 Salı 00:10

 
''2016'da turizm rekoru kıracağız. Hedefimiz 45 milyar dolar''
Basın mensupları ile bir araya gelen TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, "Sağlanan siyasi istikrar hem Türkiye hem de turizm için büyük bir fırsat. Bu fırsatı doğru kullanırsak Turizm Sektöründeki 2015 yılı kayıplarımızı telafi eder 2016 yılını da 45 milyar dolar gibi rekor bir seviyede kapatırız" dedi
5 Kasım 2015 Perşembe 16:58

 
''Acentelere en iyi şekilde hizmet edecek TÜRSAB yaratacağız''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, ''TÜRSAB'ta devamlılık esasını yerleştirerek gelecekte acentelere en iyi şekilde hizmet edecek TÜRSAB yaratacağız” dedi.
5 Kasım 2015 Perşembe 08:46

 
Emin Çakmak, ''Hizmet Eden TÜRSAB Gelecek''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak: 18 yılın hesabını vermeden kimse bizden oy isteyemez. Hesap vermeden ise hiç hakları yok.
4 Kasım 2015 Çarşamba 07:25

 
Emin Çakmak, ''TÜRSAB'ın yasasını yeniden yazacağız''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak: ''Turizmin geri bıraktıran 1618 Sayılı Kanu’nun hep birlikte yeni baştan yazacağız” dedi.
3 Kasım 2015 Salı 00:23

 
Emin Çakmak, ''Türkiye Turizmi Kazanacak''
Dün gerçekleşen seçimleri değerlendiren TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, “Seçmenimiz özgür iradesiyle ve yüksek bir katılımla dün seçimini yapmıştır. Sonuçların ülkemize ve turizmimize hayırlı olmasını dilerim”dedi.
2 Kasım 2015 Pazartesi 11:45

 
Emin Çakmak, ''Kirli ellerinizi acentaların yakasından çekin”
Başaran Ulusoy’un oğlunun TÜRSAB’a kiraladığı aracın kazaya karışması ile ortaya çıkan olayları değerlendiren Başkan adayı Emin Çakmak ,” Genel kurul öncesi işi gücü , acentaların sorunlarını , projeleri bir kenara bıraktık Başaran beyin ve Firuz Beyin akçeli işlerini konuşuyoruz. Bunların derdini çok iyi biliyorum ikisi de rantlarını kaybediyor onun derdine düştü birbirlerin kirli çamaşırlarını ortaya döküyor. Bu kadar acentaya yazık, bu insanlar bu işten evlerine ekmek götürüyor. Artık kirli ellerinizi acentaların yakasından çekin” dedi
31 Ekim 2015 Cumartesi 20:57

 
Emin Çakmak, ''10 yılda sektöre ne yaptıklarını açıklasınlar''
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği -Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak , “Türsab Hepimizin” ekibiyle birlikte Antalya DenizimPark’ta düzenlenen basın toplantısında “Türsab’ın giderek büyüyen yapısında bugünkü yönetim yeterli olmadığı ve şeffaf olmayarak üyelerine hesap vermediği için aday olduk” dedi.
29 Ekim 2015 Perşembe 13:28

 
Emin Çakmak, ''TÜRSAB’ı seçim propagandası yapamazsın''
Son günlerde basında çıkan Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Haluk Dursun'un kaza yaptığı aracın TÜRSAB tarafından tahsis edildiği ile ilgili iddialar için açıklama yapan TÜRSAB Başkan adayı Emin Çakmak, “Seçim kazanmak için birliğin ismini lekelemenin izahı olamaz. 6500 acentanın isminin lekelendiği bu olay seçim için basına sızdırıldıysa bunu esefle kınıyoruz” dedi
29 Ekim 2015 Perşembe 01:11

 
Emin Çakmak, ''Turizme GBT gelecek, kavga bitecek''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, ''Acentelerin, rehberlerin, taşımacıların yollardaki kavgaları bitecek. Turizme GBT sistemi gelecek'' dedi.
28 Ekim 2015 Çarşamba 01:15

 
Emin Çakmak, ''TÜRSAB'ta ayrılık koltuk kavgasından''
Kemer’de seyahat acenteleri ile kalvaltıda buluşan Türsab Başkanı Emin Çakmak, Türsab yönetiminde 10 yıl görev alanların farklı bahanelerle aday olduklarını ileri sürmelerinde samimi olmadıklarını belirterek “Sayın Ulusoy koltuğunu ikinci başkana vermediği için kanunu bahane edip ayrıldılar. Ayrılık sebebi kanun kavgası değil, koltuk kavgasıdır” dedi.
26 Ekim 2015 Pazartesi 20:19

 
Emin Çakmak, ''Acenteler TÜRSAB’ta değişim istiyor''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, 81 il 51 ilçede bulunan delegelerimizi ziyaret ettik. Türkiye’de adım atmadığımız, çalmadığımız kapı ve gitmediğimiz ören yeri kalmadı. Acenteler TÜRSAB'ta değişim istiyor'' dedi.
24 Ekim 2015 Cumartesi 12:21

 
TÜRSAB Başkan Adayı Çakmak, 5 bin acente ile görüştü
Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak 81 ilden temsilci acentelerle oluşturduğumuz “Türsab Hepimizin” ekibiyle Türkiye'yi "köy köy" gezerek en ücra köşedekiler olmak üzere 5 bini aşkın acente yöneticisinin elini sıkıp, yanaklarından öperek, onlara bereket sembolü olan çam fidanı armağan ettik” dedi.
22 Ekim 2015 Perşembe 00:20

 
Çakmak, ''Yeni acente açılmasına sınırlama getireceğiz''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak yönetime geldiklerinde yeni acenta açılması konusuna sınırlama getireceklerini belirtti. Çakmak, “mevcut acentaları koruyacağız, yeni acentalara nüfus ve turizm kapasitesine gore kriterler getireceğiz. Gereksiz yere acenta açılmasına izin vermeyeceğiz. Getirdiğimiz kotalar sayesinde acenta belgeleri taksi plakalarından bile daha değerli olacak. Belgeler kısa zaman içerisinde 1-2 milyon liraları bulacak” dedi
20 Ekim 2015 Salı 16:53

 
TÜRSAB Başkan Adayı Çakmak, çete elemanlarını yakaladı
TÜRSAB Başkan Adayı ve Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Kurucu Başkanı Emin Çakmak, THY’nin Dubai-İstanbul seferini yapan uçakta kabin bagajlarından aldıkları çantaları uçağın başka bir bölümünde karıştıran Çinlileri suçüstü yakaladı.
11 Ekim 2015 Pazar 09:00

 
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, terörü lanetledi
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı Emin Çakmak, Ankara’da meydana gelen 86 kişinin öldüğü ,126 kişinin yaralandığı terör saldırısını kınadı.
10 Ekim 2015 Cumartesi 19:47

 
Çakmak, Dünya Başkanlığını 'değişim' diyerek Ürdün’e devretti
Dünya Sağlık Turizm Konseyi- GHTC Başkanlığı'nı 3 yıldan beri sürdürerek birlik ve beraberlikte dünyaya öncülük yaparak 54 ülkeyi sağlık turizminde tek çatı altında toplayan Emin Çakmak, "değişimde her zaman fayda var" diyerek Dünya Başkanlığ'ını Ürdün’e devretti.
10 Ekim 2015 Cumartesi 11:12

 
DUBAİ Başkonsolosu ve Bakanlık Müşaviri, Türkiye Standı’nda
Türkiye’nin Dubai Başkonsolosu Erdem Ozan ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Salih Özer, Dünya Sağlık Turizmi Konseyi (GHTC) işbirliği ile Dubai’de düzenlenen dünyanın en büyüğü 3. IMTEC International Medical Travel Exhibitioand Conferance Sağlık Turizmi Fuarı’ndaki Türkiye Standı’nı gezdi.
8 Ekim 2015 Perşembe 09:15

 
Türkiye Dubai'de Sağlık Turizmini Tanıttı
Dünya Sağlık Turizmi Konseyi (GHTC) işbirliği ile Dubai’de düzenlenen dünyanın en büyüğü 3. IMTEC International Medical Travel Exhibitioand Conferance Sağlık Turizmi Fuarı açıldı. Fuara Türkiye Sağlık Turizmi Geliştirme Konseyi (THTC) 3. Kez Elmas sponsoru oldu.
7 Ekim 2015 Çarşamba 12:58

 
Emin Çakmak: ''Bu şirketleri birlikte kurmadınız mı?''
Dünya Sağlık Turizm Konseyi Başkanı ve TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, diğer adayların şirket tartışmalarını değerlendirdiği açıklamasında, ''Tartışmaya bakın TÜRSAB'ın kaç şirketi var? Şirket sayısı 5 olsa ne olur, 10 olsa ne olur. Sonuçta son 8 yıldır bu şirketleri birlikte kurmadınız mı? Başkan ve yardımcısı olarak meslektaşlarımızın parasıyla şirket kurup, küçük gördüğünüz acentaları sıkıntıya sokmadınız mı?" dedi.
6 Ekim 2015 Salı 07:58

 
Çakmak, ’Turizm beldesi Bodrum’da selin yaraları sarılmalı’
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, turizm beldesi Bodrum’da yaşanan sel felaketi nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Çakmak, ‘’Turizm sektörünün gözbebeği Bodrum’da selin yaraları biran önce sarılmalı’’ dedi.
24 Eylül 2015 Perşembe 00:19

 
Emin Çakmak, ''Acentalar 18 yıldır yalnızlaştırıldı''
TÜRSAB seçimlerinin güçlü adayı Emin Çakmak sessizliğini bozdu. Çakmak,“Türkiye turizminin bel kemiği acentalar 18 yıldır yalnızlaştırıldı. Üç beş büyük Tur Operatörünün ve Başkanın Çiftliği haline getirildi. Yanlış ve ayrımcı yönetim biçimiyle küçük ve orta ölçekli acentalar batma noktasına getirildi. Artık bu gidişe dur deme vakti geldi. TÜRSAB büyüklerin patronlar kulübü değildir, TÜRSAB hepimizin” dedi.
18 Eylül 2015 Cuma 11:19

 
‘’Kısır çekişmeler yerine TÜRSAB’a yakışır seçim olsun’’
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı Emin Çakmak, Aralık ayında yapılacak TÜRSAB seçimlerinin kısır çekişmeler yerine TÜRSAB’a yakışır bir şekilde gerçekleştirilmesini istedi
9 Eylül 2015 Çarşamba 16:36

 
Emin Çakmak, ''TÜRSAB'taki yangını söndürmeye geliyoruz''
Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak “Türk turizmi 18 yıldan beri tutuşmuş ve yangn yeri gibi. Bizler 9 bin seyahat acentesi ile yangını söndürmeye geliyoruz'' dedi.
31 Ağustos 2015 Pazartesi 19:35

 
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, 154 proje ile geliyor
“Türsab Hepimizin” diyen Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak ve arkadaşları Türk turizmi ve acenteler için 154 proje açıkladı.
23 Ağustos 2015 Pazar 01:11

 
Emin Çakmak ve ekibi 81 il ve 50 ilçeye çıkartma yapacak
''TÜRSAB Hepimizin'' sloganıyla bir süre önce seçim çalışmalarını başlatan TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, yarından itibaren 81 il ve 50 ilçeyi kapsayan 27 bin kilometrelik 100 gün sürecek Türkiye Seyahatine çıkıyor.
2 Ağustos 2015 Pazar 14:35

 
Emin Çakmak, ''Bizim siyasetimiz turizm''
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, ‘’Bizim siyasetimiz turizm, TÜRSAB ve acentalara hizmet olacak’’ dedi.
22 Temmuz 2015 Çarşamba 12:26

 
Çakmak, ”Sektör tek çatı altında tek kanunla toparlanmalı”
Dünya Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı, 22.Dönem TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak,TYD Başkanı Murat Ersoy’un''Sektörün tek çatı altında tak kanunla toparlanmalı'' şeklindeki açıklamalarına destek verdi.
8 Haziran 2015 Pazartesi 12:26

 
Ankara'da sağlık turizmi zirvesi
Ankara’nın dünyaya açılarak ”yabancı hasta” alabilmesi için The Green Park Hotel Ankara’da düzenlenen “Dünya Sağlık Turizmi Zirvesi”ne 20 ülkeden 154 alım heyeti katıldı.
6 Haziran 2015 Cumartesi 11:52

 
Emin Çakmak: ''TÜRSAB yönetimi 30 yıl geride kaldı''
Türsab Genel Başkan Adayı Emin Çakmak, Sheraton Hotel Ankara’da yaklaşık 200 seyahat acentesi ile yemekte buluştu.
4 Haziran 2015 Perşembe 11:43

 
Mehmet Görmez, ''TÜRSAB hac zamanı ortaya çıkıyor''
Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak“Türsab Hepimizin” ekibiyle Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’i ziyaret ederek ortak çözüm çarelerini konuştular.
4 Haziran 2015 Perşembe 00:12

 
KKTC, Dünya Sağlık Turizmi’nin 54. üyesi oldu
Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi, Dünya Sağlık Turizmi Kongresi’nin (CHTC) 54. üye ülkesi oldu.
21 Mayıs 2015 Perşembe 01:00

 
Sağlık Turizmi Kazakistan'da
GHTC desteğiyle Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi-THTDC işbirliğinde Kazakistanlı 200 katılımcı ve Türkiye’nin önemli sağlık turizmcileri buluştu
14 Mayıs 2015 Perşembe 01:10

 
TÜRSAB Başkan Adayı Çakmak, Kocadon’la projeleri paylaştı
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’la buluşan Türsab Başkan adayı Emin Çakmak ve ekibi projelerini paylaştı.
2 Mayıs 2015 Cumartesi 18:18

 
Emin Çakmak: ''Saygınlığı olan yeni TÜRSAB geliyor''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak: Acentenin yanında olan, acentenin menfaatine çalışan ve bölgeleri güçlendiren acenteleri kazandıracak yeni bir TÜRSAB geliyor'' dedi.
2 Mayıs 2015 Cumartesi 00:17

 
Emin Çakmak, ''Turizmin korku imparatorluğunu bitirelim''
“Türsab Hepimizin” sloganı ile yola çıkan Türsab Başkan Adayı, Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, ''Turizmin korku imparatorluğunu bitirelim” dedi.
1 Mayıs 2015 Cuma 00:07

 
Emin Çakmak, ''TUREB'le aynı görüşteyiz''
TÜRSAB Genel Başkan adayı Emin Çakmak, Beyaz Rusya Sağlık Turizm fuarından dönüşünde Antalya'ya giderek meslektaşlarıyla buluştu.
13 Nisan 2015 Pazartesi 12:05

 
Türk Turizmciler Bakü Fuarı'nda
Bakü’de düzenlenen 14. Azerbaycan Turizm Fuarı-Aitf 2015’e Türk turizmciler akın etti. Bakü Qafqaz Point Hotel’de Türkiye’den ve Dubai’den gelen otel yöneticilerini Azerbaycanlı seyanat acenteleri ile b2b etkinliğinde buluşturan Adonis.com fuarda ekibiyle yer aldı.
5 Nisan 2015 Pazar 00:23

 
Çakmak: ''Sen üzülme, mutlu ol. Biz gelir doğrusunu yaparız''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, Türsab BYK başkanlarından özür dileyen TÜRSAB yönetiminin adeta günah çıkarır bir hale geldiğini söyledi.
27 Mart 2015 Cuma 00:10

 
Emin Çakmak’a 'En İyi Turizm Elçisi' ödülü
THTDC Kurucu Başkanı ve GHTC Başkanı Emin Çakmak Türk turizmine yaptığı hizmetler nedeniyle “En İyi Turizm Elçisi” ödülüne layık görüldü.
1 Şubat 2015 Pazar 10:32

 
GHTC Başkanı Çakmak: ''Sağlık turizmine uygun tesis yapın''
GHTC Başkanı Emin Çakmak, Türkiye’de turizmin tüm paydaşlarını sağlık turizmine uygun tesisler yapmaya ve hizmetler üretmeye çağırdı.
14 Haziran 2014 Cumartesi 00:22

 
''Her alanda olduğu gibi Shooping Festde de sınıfta kaldık''
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Başkan Adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, her alanda olduğu gibi i Shopping Fest’in de tanıtımında sınıfta kalındığını belirterek, ‘’Haziran 7-29 tarihleri arasında gerçekleşecek olan shopping Fest etkinliğimiz diğer etkinliklerde olduğu gibi kendi kendimize tanıtarak, bol bol basın toplantısı yapıp, boy boy fotoğraflar çektirmekten öteye gidemedik’’ ifadelerini kullandı.
30 Mayıs 2014 Cuma 10:12

 
Türkiye'nin sağlık turizmi Kazakistan'da tanıtılıyor
Türkiye’nin sağlık turizmi Kazakistan Almata şehrinde düzenlenen Kazakistan Sağlık Turizmi Fuarı-KIHE’de Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi-THTDC başkanlığında katılan 17 kuruluş tarafından tanıtılıyor.
16 Mayıs 2014 Cuma 00:03

 
Türkiye'nin Sağlık Turizmi'ni dünyaya tanıtıyorlar
Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi (THTDC) ve dünyadan 51ülkenin kuruluşlarının üye olduğu Dünya Sağlık Turizmi Konseyi (GHTC) Başkanı Emin Çakmak, Türkiye’nin sağlık turizmini 5 kıtada dünyaya tanıtarak, Türkiye’nin ekonomik gücüne güç katmaya çalıştıklarını söyledi.
11 Mayıs 2014 Pazar 10:39

 
Çakmak: ''2015’te dünya Türkiye Sağlık Turizmi’ni konuşacak''
Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi-THTDC Başkanı Emin Çakmak “Arabian Travel Market-ATM 2015’te 1000 metrekare alanda 150 turizmci ve sağlık kuruluşu ile yer alarak Türkiye’nin sağlık turizmindeki gücünü dünyaya göstereceğiz” dedi.
10 Mayıs 2014 Cumartesi 12:11

 
GHTC Başkanı Çakmak: Sağlık turizmi 10 kat fazla kazandırıyor
Dünya Sağlık Turizmi Konseyi-GHTC Başkanı Emin Çakmak, Türkiye'nin sağlık turizminde hızlı bir büyüme kaydettiğini söyledi.
19 Mart 2014 Çarşamba 09:58

 
THTDC Başkanı Çakmak Dubai’de yeniden 'Dünya Başkanı'
THTDC Başkanı Emin Çakmak, Dubai'de Dünya Sağlık Turizmi Konseyi-GHTC Başkanlığına yeniden seçilerek dünyanın Türkiye'ye olan güvenini tazeledi
9 Mart 2014 Pazar 11:26

 
Emin Çakmak: ''Yeniden yapılandırma sürecini başlatıyoruz''
22. Dönem TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, ''Eksiklerimizi ve hatalarımızı analiz ederek, yeni yol haritamızı şekillendirecek Türkiye genelinde TÜRSAB HEPİMİZİN yapılanmasını başlatacağımız yeni bir döneme girmiş bulunmaktayız'' dedi.
4 Aralık 2013 Çarşamba 08:58

 
TÜRSAB genel kurulunda oy kullanma işlemi başladı
Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde dün çalışmalarına başlayan TÜRSAB 21. olağan genel kurul toplantısında bugün delegeler oy kullanmaya başladı. Adaylardan Çakmak, delegeleri kongre merkezinin kapısında karşıladı.
1 Aralık 2013 Pazar 09:35

 
Emin Çakmak: '’Hepinizi seviyorum TÜRSAB hepimizin''
TÜRSAB Başkan adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, TÜRSAB 21. Olağan Genel Kurulu'ndaki konuşmasında, '’Hepinizi seviyorum TÜRSAB hepimizin'' dedi.
30 Kasım 2013 Cumartesi 18:25

 
Ulusoy, genel kurulda faaliyet raporunu okudu
Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 21. Olağan genel kurul çalışmalarına devam eden Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) genel kurulunda Başkan Ulusoy, faaliyet raporunu okudu.
30 Kasım 2013 Cumartesi 18:04

 
TÜRSAB genel kurulunda tartışma
Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde bu sabah başlayan TÜRSAB 21. Olağan genel kurulu çalışmalarına öğleden sonrada devam etti. Divan Kurulu'nun seçimi sırasında delegeler arasında tartışma çıktı.
30 Kasım 2013 Cumartesi 15:31

 
"Seyahat acentaları ülkemizin gelişiminde önemli role sahip"
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrrahman Arıcı, seyahat acentalarının Türkiye'nin gelişiminde önemli bir role sahip olduklarını söyledi.
30 Kasım 2013 Cumartesi 12:38

 
TÜRSAB Başkanı Ulusoy: "Türkiye vize konulacak ülke değil"
TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TÜRSAB'ın genel kurulunda yaptığı konuşmada, "Türkiye vize konulacak ülke değil. Moldova’ya veriyorsun bize vermiyorsun. Vermezsen verme gelmiyoruz" dedi.
30 Kasım 2013 Cumartesi 12:23

 
TÜRSAB'ın genel kurulu başladı
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB) 21. olağan genel kurul toplantısı Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy'un konuşmasıyla başladı.
30 Kasım 2013 Cumartesi 12:13

 
TÜRSAB yarın sandık başına gidiyor
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin (TÜRSAB) genel kurulu 30 Kasım Cumartesi- 01 Aralık Pazar günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak. TÜRSAB Kongresi’nde eski başkanı Başaran Ulusoy’un karşısında tek aday olarak Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak yer alıyor.
29 Kasım 2013 Cuma 11:25

 
Çakmak, TÜRGON üyeliğinden kaydının silinmesini istedi
TÜRSAB Genel Başkan Adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, Turizm Gönüllüleri Platformu'na (TÜRGON) başvurarak üyelikten çekilme talebinde bulundu.
28 Kasım 2013 Perşembe 16:50

 
Her yıl yüzbinlerce kaçak tur düzenleniyor
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, Türkiye’de kaçak faaliyet gösteren 24 bin kurumun bulunduğunu ve bunların her yıl yüz binlerce kaçak tur düzenlediklerini belirterek, ‘’Türkiye kaçak turizm nedeniyle her yıl 15 milyar dolar vergi kaybı yaşıyor. Türkiye’nin cari açığını kapatacak tek sektör turizmdir’ dedi.
20 Kasım 2013 Çarşamba 19:27

 
''TÜRSAB yönetimi, Türkiye'nin hızına ayak uyduramıyor''
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, ‘’Mevcut TÜRSAB yönetimi başbakanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi Türkiye’nin yükselen hızına ayak uyduramıyor’’ dedi.
1 Kasım 2013 Cuma 15:15

 
Emin Çakmak: ''Turizmi tek çatı altında toplayacağız''
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkan Adayı ve Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, turizmi tek çatı altında toplayarak tüm sorunları çözümleyeceklerini belirterek, ‘’TÜRSAB’ı acenteleri her bakımdan koruyacak bir yapıya kavuşturacağız’’ dedi.
29 Ekim 2013 Salı 11:51

 
Polatoğlu, Emin Çakmak'ın başkan adaylığını yorumladı
Her şeyden önce kendisini, aylar önce adaylığını ve projelerini açıklamasından, medeni cesaretinden dolayı kutlarım. Gelelim yoruma.
21 Aralık 2012 Cuma 10:25

 
 
Yazarlar

  Facebook'tan sektörden güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

   
Çok Okunanlar
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
117.196
USD ALIŞ
3.7630
USD SATIŞ
3.7880
EURO ALIŞ
4.6080
EURO SATIŞ
4.6380
POUND ALIŞ
5.2000
POUND SATIŞ
5.2760
ALTIN ALIŞ
160.8600
ALTIN SATIŞ
161.9500
Hava Durumu
Havadurumu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Turizm News, turizmden güncel haberleri, köşe yazılarını ve sektörel bilgileri turizm profesyonellerine ve yöneticilerine ulaştıran haber sitesidir.
Okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Turizm News sorumlu tutulamaz.

Sitemiz İYAD üyesidir

Yazılım: Haber Sitesi Kur