Firuz Bağlıkaya
Turizm News | Turizmin güncel haberleri, online gazetesi
Bizi Takip Edin:
Erciyes haberleri
 
Erciyes'te karda voleybol keyfi
Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla dünyanın sayılı kış turizm merkezlerinden birisi olan Erciyes, pek çok branşta önemli şampiyonalara da ev sahipliği yapıyor. Erciyes’te yapılan 2018 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu'nun şampiyonları belli oldu.
16 Ocak 2018 Salı 15:06

 
Erciyes kış sezonunun en yoğun günlerini yaşıyor
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, hafta sonu Erciyes’e çıkarak kayak merkezindeki doluluğu yerinde gördü. Tanıtım çalışmalarının amacına ulaştığını ifade eden Başkan Çelik, turnike geçişlerinin 52 bini geçtiğini belirtti.
14 Ocak 2018 Pazar 13:10

 
Kış turizminin adresi Erciyes
Kış sporları ve kış mevsimi tutkunları için eşsiz fırsatlar sunan Erciyes, dünya kış turizminde söz sahibi olmaya başlayan ve yükselen unvanını korumak adına kesintisiz çalışmalarını sürdüren ve başarı hikâyesi olarak anılan bir üs haline geldi. Türkiye’nin son senelerdeki en gözde kış turizmi adresi Erciyes, dünya standartlarındaki teknolojik donanımı, güvenlik tedbirleri, pist kondisyonları, ulaşım kolaylığı ve pistlerin hemen yanındaki konforlu otelleri ile kış turizminin yıldızı oluyor.
6 Ocak 2018 Cumartesi 18:43

 
Erciyes'e Rus turist akını
Rus turistler Kayseri ve Erciyes’i keşfedince charter seferlerine ek sefer yapıldı.
2 Ocak 2018 Salı 14:22

 
Erciyes Kış Sporları Turizm Merkezi Çin'de tanıtıldı
Global çapta tanıtım ve pazarlama çalışmalarına ağırlık veren Erciyes Evrensel Kış Sporları ve Turizm Merkezi, Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenen ve kış sporlarının en büyük buluşması olan ‘Dünya Kış Sporları Expo Pekin 2017’ (World Winter Sport Expo 2017) Fuar’ında tanıtıldı.
22 Eylül 2017 Cuma 00:00

 
Erciyes, uluslararası arenada tanıtılacak
Erciyes’te sürdürülebilir konaklama potansiyelini büyütmek ve geliştirmek için Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Kayseri Erciyes A.Ş. tarafından düzenlenen “Alpler Tecrübesi Işığında Konaklama Sektöründe Erciyes Turizmi İçin Yeni Ufuklar” konulu çalıştay/workshop yapıldı.
17 Mayıs 2017 Çarşamba 02:00

 
Erciyes Rus acentelere tanıtıldı
Erciyes Kış sporları ve Turizm Merkezi, ülkemizin global tur operatörü Coral Travel tarafından Antalya’da düzenlenen Coral Synergy Forum’unda Rusya’nın en iyi acentelerine tanıtıldı.
5 Mayıs 2017 Cuma 00:00

 
Cıngı, ''Dağlarımız çok büyük kış turizm potansiyeline sahip''
Erciyes A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, Ülkemizde bulunan dağların çok büyük kış turizm potansiyeline sahip olduğunu söyleyerek, Türkiye’de Dünya’daki turizm çeşitlenmesine beşiklik edebilecek çok fazla değerin olduğunu belirtti.
23 Nisan 2017 Pazar 00:00

 
Erciyes'te 2023'de yatak kapasitesi 6 bine çıkacak
Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Genel Müdürü İsmail Taşdemir Erciyes’i ziyaret ederek yapılan yatırımları yerinde inceledi. Erciyes A.Ş. Yönetin Kurulu Başkanı Dr.Murat Cahid Cıngı, ''2023 yılında Dağ üzerindeki otel yatak kapasitesi 6 bine çıkacak. Erciyes, yatırımcılar için çok önemli bir merkez'' dedi.
14 Nisan 2017 Cuma 14:16

 
Turizmde Erciyes-Kapadokya işbirliği
Yılda 3 milyon turistin ziyaret ettiği Kapadokya ile Erciyes Dağı "kültür kayağı" konseptiyle aynı turizm paketinde yer almaya başladı.
7 Mart 2017 Salı 12:16

 
FIS Snowboard World Cup'te final heyecanı Erciyes'te yaşandı
Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) , Kayseri Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş., Türkiye Kayak Federasyonu ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen ‘FIS Snowboard Dünya Kupası’nın final etabı, 4 Mart’ta Erciyes Develi Kapı’da gerçekleşti.
6 Mart 2017 Pazartesi 00:37

 
Bu kez gezdirenler gezdi
TÜRSAB Adana Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) tarafından düzenlenen etkinlikte, Adanalıları tatile götüren seyahat acentelerinin temsilcileri bu kez kendileri dünyanın en önemli kış turizmi merkezlerinden biri haline gelen Erciyes Kayak Merkezi ile Türkiye'nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden Kapadokya’yı gezdiler.
22 Şubat 2017 Çarşamba 11:07

 
Erciyes'te Görsel Şölen
Spor ve sosyal faaliyetlerin merkezi haline gelen Erciyes, her hafta birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Hafta sonu başta Kar Voleybolu Avrupa Kupası olmak üzere bir dizi organizasyona ev sahipliği yapacak olan Erciyes’te bir de görsel şölen gerçekleştirildi.
20 Şubat 2017 Pazartesi 01:00

 
Erciyes'te Kar Voleybolu
Türkiye’de ilk kez, Evrensel Kış Sporları Merkezi Erciyes’te yapılan 2017 CEV Kar Voleybolu Avrupa Kupası başladı…
17 Şubat 2017 Cuma 13:46

 
Sömestirda turizmciyi 'kar' kurtardı
Bu sene erken gelen kar kayak merkezlerine olan ilgiyi artırdı. Sömestir döneminde kayak bölgesindeki oteller dolarken alternatif arayanlar ise termal turizme yöneldi.
25 Ocak 2017 Çarşamba 07:32

 
Erciyes'te iki rekor kırıldı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarıyla dünyanın önemli kayak merkezlerinden olan Erciyes, hafta sonu iki ayrı rekor kırdı. 22 Ocak Pazar günü Erciyes'e gelen 60 bin kayak sever tüm zamanların rekoru olurken, hafta sonu 100 bin ziyaretçiyle ikinci bir rekor daha kırıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Erciyes'te A Haber'in canlı yayınına katılarak geçen yılın aynı dönemine göre ziyaretçi sayısının hemen hemen ikiye katlandığını belirtti.
24 Ocak 2017 Salı 04:34

 
Yarıyıl tatilinin gözde tatil adresi
Bu yıl 23 Ocak – 3 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak olan sömestre tatili, aileler ve öğrenciler için keyifli bir kaçamağa dönüşürken, Erciyes Kayak Merkezi rezervasyonlarını doldurmaya başladı.
6 Ocak 2017 Cuma 16:16

 
Erciyes Kayak Merkezi’ne yılbaşında ilgi büyük
Yılbaşında Erciyes Dağı’nda ve Kayseri şehir merkezindeki tüm otellerde rezervasyonlar dolarken, 2016-2017 kış sezonunun genelinde Erciyes Kayak Merkezi’ne yerli ve yabancı turistler büyük bir ilgi gösteriyor.
31 Aralık 2016 Cumartesi 02:00

 
Turizmcilerin gözü kayak merkezlerinde
Yılbaşı tatili ve yarıyıl dönemi yaklaşırken gözler kayak merkezlerindeki kar kalınlıklarına çevrildi. Yazı durgun geçiren turizm firmaları ise tatilcileri çekmek için günlük 70 liradan başlıyan paket seçenekleri sunuyor.
17 Aralık 2016 Cumartesi 16:17

 
Erciyes kayak turizminde zirveye oynuyor
Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, ''6000 yıllık tarihiyle birçok kültüre ev sahipliği yapan şehrimiz, büyük yatırımlarla kayak turizmi alanında da kısa zamanda zirveye oynuyor. Günümüzde projeyi gerçekleştirmek kadar sürdürülebilir olmak çok daha önemli. Biz de çalışmalarımızla Erciyes’i Türkiye’nin Alpleri konumuna getirmeyi amaçlıyoruz'' dedi.
5 Aralık 2016 Pazartesi 16:17

 
Erciyes'te Termal Turizm İçin Çalışmalar Hızlandı
Dünya standartlarında kış turizm merkezi olan Erciyes'in termal turizme de hizmet vermesi için Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışmalara hız verildi.
6 Eylül 2015 Pazar 10:41

 
Kayseri’de turizmde soğuk-sıcak füzyonu
Kayseri Erciyes Dağı’nda biten ve yapımı devam eden yatırımlarla bölge, dünyanın önemli bir kayak turizmi haline getirmek isteniyor. Erciyes Dağı’nda arazi tahsislerini yapıp koordine eden Erciyes AŞ. Yönetimi, Kayseri’nin ikinci büyük ilçesinden biri olan Kocasinan Belediyesi ile ortak bir proje geliştiriyor. Yetkililer, İstanbul Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. M. Zeki Karagülle ile TUYED Başkanı Kerem Köfteoğlu’na proje hakkında bilgi verdi.
10 Ağustos 2015 Pazartesi 10:16

 
Amerikalılar Kayseri'yi Çok Sevdi
Kültür Değişim Programı çerçevesinde Kayseri'ye gelen 30 kişilik Amerikalı öğrenci grubu Erciyes Kış Turizm Merkezi, Selçuklu Uygarlığı Müzesi, Kültür Yolu ve Kayseri Mahallesi gibi Büyükşehir Belediyesi'nin Kayseri'ye kazandırdığı önemli yatırımları gezdi. Bir aylık program kapsamında ilimize gelen Amerikalı öğrenciler Kayseri'yi çok beğendiklerini belirttiler.
26 Temmuz 2015 Pazar 08:18

 
Erciyes'te Yeni Sezon Hazırlıkları Erken Başladı
Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde yaz döneminde yapılacak yenileme ve bakım-onarım çalışmaları ile hayata geçirilecek yeni yatırımlar, düzenlenen toplantıyla masaya yatırıldı.
7 Haziran 2015 Pazar 00:19

 
Çelik, ''Erciyes'i TÜRSAB ile dünyaya tanıtacağız''
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, TURSAB ile kolkola girerek yalnızca Türkiye'ye değil, tüm Avrupa'ya ve dünyaya tanıtarak ekonomik getiriye dönüştüreceğiz. Bu konuda da TURSAB'ın desteğini bekliyoruz" dedi.
10 Mayıs 2015 Pazar 00:05

 
Erciyes'te Gece Kayağı Keyfi
Ülkemizde ve Avrupa'da kayak sezonu kapanırken Erciyes'te halen gece kayağı keyfi yaşanıyor.
24 Nisan 2015 Cuma 00:02

 
Erciyes için şimdiden rezervasyon yaptırıyorlar
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, dolu dolu bir sezon geçiren Erciyes'ten toplam 1 milyon 600 bin kişinin yararlandığını söyledi. Çelik, Erciyes'in önümüzdeki yıllarda parlak bir gelecek beklediğine vurgu yapan Başkan Çelik, daha şimdiden önümüzdeki yıl için Erciyes'te rezervasyon yaptıran grupların olduğunu bildirdi.
21 Nisan 2015 Salı 00:29

 
Kış Turizmi'nin Gözdesi: Erciyes
Kış sporları ve turizm merkezlerinin sektörel dergisi my Ski Life, son sayısında Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi'ne geniş yer ayırdı.
11 Nisan 2015 Cumartesi 00:04

 
Erciyes, Türkiye'nin en modern ve önemli kış turizm merkezi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin yapmış olduğu yatırımlar ve uyguladığı dağ yönetim modeli ile kış sporlarının en önemli adreslerinden birisi haline gelen Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, ev sahipliği yaptığı uluslararası yarışmalar sayesinde dünyanın bilinen kayak merkezleri arasındaki yerini almaya başladı. Bu yükselişe kayıtsız kalamayan dünyaca ünlü markalar da ürünlerini artık dünyaya Erciyes'ten tanıtıyor.
5 Nisan 2015 Pazar 12:34

 
Erciyes'te Kayak Sezonu Uzadı
Son iki günde yağan kar, Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde kayak sezonunu uzattı.
23 Mart 2015 Pazartesi 14:56

 
Erciyes Kayak Merkezi artık Cepte
Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi, IOS ve Andoid tabanlı akıllı telefonlar ile artık cep telefonlarından takip edilebilecek.
2 Mart 2015 Pazartesi 00:09

 
Sömestre de yaklaşık 500 bin kişi Erciyes'te tatil yaptı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, en çok önem verdiği projelerden biri olan Erciyes'e fırsat buldukça çıkmaya ve dünyanın dört bir yanından Erciyes'e gelenlerle sohbet etmeye devam ediyor. Kayseri'nin kalkınmasına büyük katkı verecek olan Erciyes'te önemli açıklamalar yapan Başkan Özhaseki, bu yılın en flaş kayak merkezinin Erciyes olduğunu söyledi. Başkan Özhaseki sömestr tatilinde yaklaşık 500 bin kişinin Erciyes'e geldiğini belirtti.
9 Şubat 2015 Pazartesi 00:01

 
İstanbul Erciyes'i Keşfetti
Öğrencileri için kayak kampı planlayan İstanbul'daki pek çok okul kamp yeri olarak Erciyes'i tercih etmeye başladı. İstanbul'daki turizm acenteleri, kayak kampı isteyen tüm okullara Erciyes'i öneriyor.
25 Ocak 2015 Pazar 00:01

 
Erciyes ve Kapadokya, turizmde güç birliği yapacak
Erciyes ve Kapadokya'nın güçlerinin birleştirilmesi ve bu birliktelikle bölgenin turizm pastasından daha fazla pay almasına yönelik Erciyes-Kapadokya Çalıştayı Nevşehir'de yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Erciyes ve Kapadokya'nın birlikte olmasından müthiş bir sinerji doğacağını söyledi. Başkan Özhaseki, Ankara-Kayseri hızlı tren hattı ile ilgili yeni bir gelişmeyi de ilk kez açıkladı.
21 Ocak 2015 Çarşamba 00:51

 
Erciyes'te yaptırılan üç otel bu ay açılıyor
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Erciyes'te özel sektör tarafından yapılmakta olan konaklama tesisleri ve sosyal tesis inşaatlarında incelemelerde bulundu. Üç otel ile kayak merkezlerindeki en büyük sosyal tesislerden biri olacak olan tesisin bu ay sonuna kadar açılacağı belirtildi.
20 Ocak 2015 Salı 00:49

 
Kayseri "Turizm Şehri" oldu
Erciyes hafta sonunu yine tıklım tıklım geçirdi. Türkiye'nin dört bir yanından ve dünyanın farklı ülkelerinden gelenler hafta sonu tatili için Erciyes'i tercih etti. Erciyes'teki otellerin doluluk oranı yüzde 100'e ulaşırken kent merkezindeki otellerin doluluk oranı da Erciyes Kış Turizm Merkezi'ne olan ilgi nedeniyle arttı.
20 Ocak 2015 Salı 00:02

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Turizmin her yerinde varız''
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Eskiden deniz kum güneş diye bakarken şimdi turizmin her yerinde varız. Bu noktalara kolay gelmedik" dedi.
19 Ocak 2015 Pazartesi 00:05

 
Erciyes atağa kalktı
Erciyes; pistleri, otelleri, yeme-içme alanları, eğlence merkezleri, kongre merkezleri, sosyal donatıları ve alt yapısı ile Türkiye'nin birinci, dünyanın ise sayılı kayak merkezlerinden biri olmak üzere hazırlanıyor.
13 Ocak 2015 Salı 00:00

 
Kayseri turizm kenti haline gelecek
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımlarla dünyanın en önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Erciyes, Kayseri'yi bir turizm merkezi haline getiriyor.
11 Ocak 2015 Pazar 00:00

 
Kayseri, turizme hazırlıksız yakalanmayacak
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Erciyes Master Planı ile bir turizm kenti haline gelecek olan Kayseri, turizme hazırlıksız yakalanmayacak. Büyükşehir Belediyesi'nce Kapalıçarşı esnafına yönelik başlatılan eğitim programı sona erdi ve esnaflara sertifika verildi.
29 Aralık 2014 Pazartesi 00:00

 
Kayseri Turizme hazırlanıyor
Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Erciyes Master Planı ile yakın zamanda bir turizm kenti haline gelecek olan Kayseri'nin turizme hazırlanması için eğitim programı başlatıldı.
25 Aralık 2014 Perşembe 00:40

 
Kış turizmi kamu modeliyle gelişip, tabana yayılacak!
Kış aylarının vazgeçilmez sporları arasında bulunan kayak turizmi, Türkiye’de ilk kez Kayseri’de uygulanan Erciyes A.Ş. modeliyle geniş tabana yayılıp, fiyat bakımından cazip hale getirecek.
7 Aralık 2014 Pazar 12:42

 
Tatilciler Erciyes'e akın etti
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımları ile dünya çapında kış turizm merkezi haline gelen Erciyes'te vatandaşlar, yeni sezonun açılmasıyla birlikte keyifli bir hafta sonu geçirdi. Şehir içinden olduğu kadar şehir dışından gelen binlerce insan Erciyes'te kayak yapmanın keyfini çıkardı.
2 Aralık 2014 Salı 00:02

 
Kayseri ve Nevşehir turizmde işbirliği yapacak
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Nevşehir ve Kayseri'nin turizmde birlikte çalışması halinde her iki şehrin de kazançlı çıkacağını söyledi.
30 Kasım 2014 Pazar 00:00

 
Erciyes'te kış turizm sezonu açıldı
Yaşanan kar yağışının ardından Büyükşehir Belediyesi'nin karlama ünitelerinin çalışmasıyla pistler tamamen doldurularak kayakseverlerin hizmetine sunuldu. Böylece Türkiye'de sezonu ilk açan kayak merkezi Erciyes oldu.
26 Kasım 2014 Çarşamba 00:05

 
Kayseri alternatif turizmde de söz sahibi olmayı hedefliyor
Yıllık 1 milyon turist hedefine odaklanan Kayseri, valilik ile Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın ortak hazırladığı ‘Kayseri Yürüyüş Rotaları ve Turizm Keşif Rehberi’ kitabı ile alternatif turizmde de söz sahibi olmayı hedefliyor.
23 Ekim 2014 Perşembe 00:01

 
Radisson Blu Hotel, Kayseri’de açıldı
İstanbul’da Maslak Eclipse, Vadistanbul gibi çok özel projelerde imzası olan Artaş Grubu, Kayseri Park AVM’den sonra, şehirdeki ikinci büyük yatırımı Radisson Blu oteli, uluslararası zincirin Türkiye’deki onuncu oteli olarak Kayseri’de hizmete açtı.
17 Eylül 2014 Çarşamba 09:15

 
Öger Tours Erciyes'i programına aldı
Thomas Cook'un Almanya'daki markası Öger Tours, Türkiye'den 47 oteli daha programına ekledi.
30 Temmuz 2014 Çarşamba 00:39

 
Erciyes'e ''Avrupa'nın En İyi Kayak Merkezi'' ödülü
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından kış turizmine kazandırılan Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi dünya gündeminde yer bulmaya devam ediyor. "En meşhur kayak merkezi, en iyi kayak merkezi değildir" diyerek dünyadaki kayak merkezlerini dolaşan Avrupalı kayakçılar, 2013-2014 sezonunun en iyi kayak merkezi olarak Erciyes'i seçti.
29 Mart 2014 Cumartesi 09:30

 
Suni karlama sistemi kış otellerinin ilacı oldu
Türkiye'de mevsim normalllerinin üzerinde seyreden sıcaklıklar ve azalan yağışlar, kayak merkezlerinde kurulu kış otellerini de zorluyor. Birçok tesis çözümü suni karlama sisteminde buldu.
16 Şubat 2014 Pazar 11:43

 
Erciyes için ilk rezervasyon Avrupalı tur operatörlerinden
Erciyes'teki kayak pistlerini çok beğenen Avrupalı tur operatörleri gelecek sezon için ilk rezervasyonlarını şimdiden almaya başladı.
12 Şubat 2014 Çarşamba 21:12

 
AnadoluJet'ten Erciyes'te kayak keyfine özel transfer
Toplumun her kesimine cazip ücret seçenekleri ile uçuş kolaylığı sunan AnadoluJet, kış ayının en keyifli sporu kayak için Kayseri Havalimanı ile Erciyes Kayak Merkezi arasında çok avantajlı transfer hizmeti başlattı.
28 Ocak 2014 Salı 19:31

 
Erken rezervasyon kayak turizmine talebi patlattı
Bu yıl yurtiçi dağ otellerinde ilk kez yüzde 40’a varan indirimle erken rezervasyon kampanyası yapılınca kayak turizmine ilgi patladı. Tam da sömestr tatili öncesi otellere yoğun talep var.
14 Ocak 2014 Salı 08:37

 
TÜRSAB, Erciyes Dağı'ndaki kazayla ilgili açıklama yaptı
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Ercıyes Dağı'nda 11 üniversite öğrencisinin ölümüyle ilgili yaptığı açıklamada, ''Maalesef kazanın arka planı incelendiğinde, tamamen niteliksiz bir araç kullanılmış olması ve gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmadığı, yasal olmayan bir organizasyon olduğu görülmektedir'' denildi.
23 Aralık 2013 Pazartesi 16:40

 
Kayseri, Erciyes projesiyle turizmde zirve yapacak
Kayseri, Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi Projesi ile turizmde de söz sahibi olmayı hedefliyor. İlde 21 tane otel yapılacak, yatak kapasitesi 7 bine çıkacak.
19 Aralık 2013 Perşembe 19:32

 
 
Yazarlar

  Facebook'tan sektörden güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

   
Çok Okunanlar
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
115.147
USD ALIŞ
3.7920
USD SATIŞ
3.8170
EURO ALIŞ
4.6420
EURO SATIŞ
4.6720
POUND ALIŞ
5.2210
POUND SATIŞ
5.3040
ALTIN ALIŞ
162.7200
ALTIN SATIŞ
163.8200
Hava Durumu
Havadurumu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Turizm News, turizmden güncel haberleri, köşe yazılarını ve sektörel bilgileri turizm profesyonellerine ve yöneticilerine ulaştıran haber sitesidir.
Okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Turizm News sorumlu tutulamaz.

Sitemiz İYAD üyesidir

Yazılım: Haber Sitesi Kur