firuz bağlıkaya
Turizm News | Turizmin güncel haberleri, online gazetesi
Bizi Takip Edin:
Güçlü TÜRSAB haberleri
 
Turizmciler TÜRSAB Başkanı Ulusoy'u istifaya çağırdı
Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen turizmciler “Kavga olabilir” gerekçesiyle ertelenen TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu’nu protesto etti. Güçlü TÜRSAB Platformu Başkanı Hasan Erdem, Başaran Ulusoy ve yönetimini istifaya çağırdı.
2 Aralık 2017 Cumartesi 12:38

 
Güçlü TÜRSAB üyeleri yarın Lütfü Kırdar'da toplanıyor
Güçlü TÜRSAB Üyeleri, ertelenen gelen kurulu protesto etmek ve yönetimi istiyaya çağırmak için yarın Sabah Saat 09.00'da Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda toplanacak.
1 Aralık 2017 Cuma 14:49

 
Güçlü TÜRSAB hareketi büyüyor
“Güçlü TÜRSAB Güçlü Türkiye” mottosuyla kurulan Güçlü TÜRSAB Platformu yurt genelinde binlerce acentaya ulaşarak büyümesini sürdürüyor. Güçlü TÜRSAB Platformu Kurucusu ve TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, “Türk turizminin yapı taşını oluşturan turizm ve seyahat acentalarımızın sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.
10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:30

 
Erdem, “Turizmde değişim ve reform hareketi başlamalı”
Turizm Haftası kapsamında Güçlü TÜRSAB Platformu adına mesaj yayınlayan TÜRSAB Başkan adayı Hasan Erdem, “Türk turizminin geldiği nokta ortada. Başta turizm ve seyahat acentalarımız olmak üzere sektörün önünü açacak köklü değişiklikler ve kalıcı reformlar gerçekleştirilmelidir. Turizm sektöründe değişim hareketi TÜRSAB seçimiyle başlayacaktır” şeklinde konuştu.
17 Nisan 2017 Pazartesi 14:59

 
Erdem, 'Acentaları kapatmaya değil, yaşatmaya geliyoruz'
''Güçlü TÜRSAB” sloganı ile ilk TÜRSAB Başkan adaylığını açıklayan Selam Tur’un sahibi Hasan Erdem, İstanbul’daki bazı acenteleri ziyaret ederek sektörün sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Erdem, ‘’Acentalarımız TÜRSAB tarafından yalnız bırakıldı. Acentaları kapatmaya değil yaşatmaya geliyoruz’’ dedi.
8 Mart 2017 Çarşamba 15:50

 
Hasan Erdem, TÜRSAB başkan adaylığını açıkladı
''Güçlü TÜRSAB” sloganı ile ilk TÜRSAB Başkan adaylığını açıklayan Selam Tur’un sahibi Hasan Erdem “Acenteler yalnız bırakıldı” dedi.
3 Mart 2017 Cuma 22:02

 
Güçlü TÜRSAB’tan “Belediyeler turizmden de çekilsin” talebi
Esnaftan sonra turizmciler de Başbakan Binali Yıldırım’dan belediyelerin haksız rekabetine son vermesini istedi. Güçlü TÜRSAB Sözcüsü Hasan Erdem, “Belediyeler ve kamu iktisadi teşekküllerinin TÜRSAB belgeleri iptal edilsin” dedi.
7 Ekim 2016 Cuma 06:00

 
Erdem, ''TÜRSAB yıllardır ehil olmayan ellerde yönetiliyor''
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, ''Üst birliğimiz olan TÜRSAB ne yazık ki ehil olmayan ellerde yıllardır yönetiliyor. Buna yönetiliyor da diyemeyiz. Çünkü üyelerinin hiçbir sorununa çözüm bulmayan, sadece aidat toplayan ve üyelerinin zor zamanlarında yanında olmayan bir anlayış 20 yıldır TÜRSAB’ı adeta işgal ediyor'' dedi.
28 Eylül 2016 Çarşamba 09:41

 
Erdem’den Ulusoy’a: “2017’de Türkiye’ye uzaylılar mı gelecek”
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’un krizin aşılmasından sonra “2017 turizmde altın yıl olacak” beyanatına karşılık vererek, “TÜRSAB yönetimi 2016 yılı turizm sektörü krizinde sınıfta kaldı. Krizin aşılması için en ufak bir adım dahi atmadı. Binlerce sektör temsilcimiz mağdur oldu, sektörümüzün milyonlarca lira zarar gördü. Ama Başaran Ulusoy bunları görmedi. Bugün ise 2017 altın yıl olacak diyor. Soruyorum; “2017 yılında ülkemize uzaylılar mı gelecek?” dedi.
13 Ağustos 2016 Cumartesi 11:45

 
Güçlü TÜRSAB’dan Körfez ve Arap ülkelerine videolu mesaj
Güçlü TÜRSAB, ülke genelinde uygulanmaya başlayan Olağanüstü Hal Uygulaması’nın ardından Körfez ve Arap ülkelerine video mesaj yayımladı. ‘’Türkiye her zamankinden daha güvenilir’’ mesajının verildiği Arapça video sosyal medya hesapları üzerinden Körfez ve Arap ülkelerindeki milyonlarca kişiye ulaştı.
22 Temmuz 2016 Cuma 13:07

 
Hasan Erdem, ''Ulusoy dün söylediğini bugün unutuyor''
Güçlü TÜRSAB Sözcüsü Hasan Erdem, Türkiye - Rusya krizinin turizm sektörünü bitirme noktasına geldiği dönemlerde harekete geçmeyen TÜRSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy’un temmuz ayında yapmayı planladığı Rusya gezisini eleştirdi. Erdem, “Kriz sürecinde Rusya pazarı olmazsa alternatif pazarlar oluştururuz diyen Ulusoy şimdi iki ülke ilişkilerinin düzelmesiyle rol çalmaya çalışıyor“ dedi.
2 Temmuz 2016 Cumartesi 12:30

 
Hasan Erdem, “Teröre boyun eğmeyeceğiz''
Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen ve tüm milletimizi yasa boğan bombalı saldırının ardından turizmciler birlik ve beraberlik mesajı verdi. Güçlü TÜRSAB Sözcüsü Hasan Erdem, “Teröre boyun eğmeyecek, ülkemizin dünyadaki imajının bozulmasına izin vermeyeceğiz” dedi.
30 Haziran 2016 Perşembe 01:02

 
'’TÜRSAB turizmin amiral gemisi ama görevini yapamıyor’'
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, turizmin amiral gemisi olarak nitelendirdiği TÜRSAB’ın görevini yapamadığını ve acentelerin sorunlarına çözüm üretemez duruma geldiğini söyledi.
7 Haziran 2016 Salı 12:42

 
Erdem, Firuz Bağlıkaya Ulusoy kazansın diye aday oldum dedi
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, TÜRSAB’ın geçtiğimiz aralık ayında yapılan genel kurulunda seçimlere 3 ay kala başkanlığa aday olan Firuz Bağlıkaya’nın kendisine, ‘’(Başaran Ulusoy kazansın diye aday oldum)’’ dediğini söyledi.
2 Mayıs 2016 Pazartesi 09:15

 
Güçlü TÜRSAB Sözcüsü Erdem: ‘'BYK enflasyonu yaşanıyor’'
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, TÜRSAB Genel Merkezinin kendine potansiyel seçmen oluşturmak için durmadan Bölgesel Yürütme Kurulları (BYK) oluşturduğunu belirterek, ‘’Türkiye’de BYK enflasyonu yaşanıyor’’ dedi.
27 Nisan 2016 Çarşamba 15:55

 
Erdem: ‘’Turistlere devlet destekli hayat sigortası yapılsın’’
Güçlü TÜRSAB oluşumu sözcüsü Hasan Erdem, ‘’Terör krizi yaşandığı şu günlerde turizme can gelmesi, turistin ülkemize güvenle gidebilmesi, bizim vatandaşlarımızın yurt dışına güvenle gidebilmesi açısından devlet teşvikli sağlık ve hayat sigortasının gündeme getirilmesini öneriyoruz’’ dedi.
11 Nisan 2016 Pazartesi 09:58

 
 
Yazarlar

  Facebook'tan sektörden güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

   
Çok Okunanlar
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
109.330
USD ALIŞ
3.8500
USD SATIŞ
3.8750
EURO ALIŞ
4.5220
EURO SATIŞ
4.5520
POUND ALIŞ
5.1060
POUND SATIŞ
5.1830
ALTIN ALIŞ
156.2500
ALTIN SATIŞ
157.3500
Hava Durumu
Havadurumu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Turizm News, turizmden güncel haberleri, köşe yazılarını ve sektörel bilgileri turizm profesyonellerine ve yöneticilerine ulaştıran haber sitesidir.
Okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Turizm News sorumlu tutulamaz.

Sitemiz İYAD üyesidir

Yazılım: Haber Sitesi Kur