Firuz Bağlıkaya
Turizm News | Turizmin güncel haberleri, online gazetesi
Bizi Takip Edin:
Hasan Erdem haberleri
 
Erdem, 'Ortak listeyi kamuoyu ile paylaşacağız'
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, Firuz Bağlıkaya ve ekibi ile yaptıkları işbirliğinin devam ettiğini belirterek, “Ortak listeyi bir iki gün içinde kamuoyu ile paylaşacağız. Seçimlere 4 bin 800 civarında katılım olmasını bekliyoruz” diye konuştu.
16 Şubat 2018 Cuma 15:00

 
Hasan Erdem, ''Yabancı dil bilmeyen başkan olmasın''
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, İstanbul’da Aksaray ve bölgesindeki 100 civarındaki acentelara seslendi. Erdem, “Turizm sektörü artık günümüzde dijital platformların içine girmişken, dünya global bir hal almışken çok açık söylüyorum evrensellikten uzak, yabancı dil bilmeyen ve dijital dünyayı takip etmeyen bir TÜRSAB Başkanı sektörümüzü temsil etmesin” dedi.
12 Şubat 2018 Pazartesi 12:28

 
Hasan Erdem, ''Pastamız her geçen gün daha da küçülüyor''
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, ''Yeni acenteler sektörümüze giriş yaparken pastamız her geçen gün daha da küçülüyor. Son 2 yıl içerisinde bin 200 yeni acente sektörümüze giriş yaparken mevcut TÜRSAB yönetimi acentelerin önünü açacak icraatlardan uzak duruyor'' dedi.
28 Ocak 2018 Pazar 13:37

 
Erdem, “Böl-parçala-yönet politikası 25 Şubat’ta son bulacak”
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, 23. Olağan Genel Kurul’un ertelenmesinin ardından özellikle muhalefet cephesinde yaratılmak istenen tartışmaların içerisinde olmayacaklarını belirtti. Erdem, “Seçimlerin ertelenmesinin ardından yeni bir böl-parçala-yönet oyunuyla daha karşı karşıyayız. Biz artık yıllardır süregelen bu oyunlardan çok sıkıldık. Hiçbir zaman tartışmaların ve oyunların içerisinde olmayacağız. Sektörümüzün geleceği için meslektaşlarımızdan 32 makro projemizi hayata geçirecek yetkiyi istiyoruz” dedi.
24 Ocak 2018 Çarşamba 16:01

 
TÜRSAB’da muhalefetten birlik mesajı
Cem Polatoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen Değişim Hareketi Sosyal Medya canlı yayında bir araya gelen Firuz Bağlıkaya ile Hasan Erdem birlik beraberlik mesajı verdi. Firuz Bağlıkaya ve Hasan Erdem, Birlikte Değişim Hareketi Canlı Yayına Katıldı.
18 Ocak 2018 Perşembe 12:50

 
Hasan Erdem, ''Uçak ve konaklama giderlerini karşılayacağız''
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, katıldığı televizyon programında dobra açıklamalarda bulundu. Erdem, ''Uçak ve konaklamaya bakmadan bir günümüzü demokrasimize sahip çıkmaya ayıralım. 24 Ocak’a kadar genel kurul katılım formlarımızı doldurup birliğimize ulaştıralım. Hasan Erdem olarak söz veriyorum ki göreve geldiğimizde uçak bileti ve konaklama giderlerinizi karşılayacağız'' dedi.
9 Ocak 2018 Salı 13:11

 
Güçlü TÜRSAB Hasan Erdem başkanlığında toplanıyor
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin ertelenen 23. Olağan Genel Kurulu için seçim kayyumu tarafından yeni bir tarih açıklanması beklenirken Güçlü TÜRSAB Platformu İstişare Kurulu üyelerine toplantı çağrısı yapıldı. TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem başkanlığında gerçekleşecek toplantının Salı günü gerçekleşeceği kaydediliyor.
25 Aralık 2017 Pazartesi 14:32

 
Yayman, “TÜRSAB’da yenilikçi, üretken yönetim istiyoruz”
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem ile görüşen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, “TÜRSAB’da yenilikçi, üretken ve dinamik bir yönetimi Bakanlık olarak biz de arzu ediyoruz” dedi.
15 Aralık 2017 Cuma 14:54

 
Erdem’den BYK’ların görevden alınmasına sert tepki
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, Adana, İstanbul Asya ve Harput BYK Başkanlarının görevden alınmalarına tepki gösterdi. Erdem, “Genel kurul sürecinde her meslektaşımız gibi kendi kişisel tercihlerini kullanan BYK Başkanlarımızı keyfi bir şekilde görevden alan zihniyeti tüm meslektaşlarımızın desteğiyle elbet devireceğiz” dedi.
11 Aralık 2017 Pazartesi 12:57

 
Erdem, ''TÜRSAB üyeleri Başaran Ulusoy'u asla affetmeyecek''
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, başkan adaylığından çekildiğini açıklayan Başaran Ulusoy’un Travel Turkey Fuarı açılışındaki konuşmasını değerlendirdi. Erdem, ''Giderayak seçimleri haksız ve yetkisiz bir şekilde erteleyerek ve Bakanlık tarafından kayyum atanmasına sebep olarak sektöre, kuruma ve acentalara çok büyük kötülük yapmıştır. TÜRSAB’ın değerli üyeleri onu asla affetmeyecektir'' dedi.
9 Aralık 2017 Cumartesi 16:48

 
TÜRSAB’ta seçim kayyumu işbaşında
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ile görüştü. Yapılan ikili görüşmede konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, seçim kayyumunun Bakanlık tarafından atandığını ve seçimlerin yasal sürede gerçekleşeceğini söyledi.
8 Aralık 2017 Cuma 18:38

 
Turizmciler TÜRSAB Başkanı Ulusoy'u istifaya çağırdı
Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen turizmciler “Kavga olabilir” gerekçesiyle ertelenen TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu’nu protesto etti. Güçlü TÜRSAB Platformu Başkanı Hasan Erdem, Başaran Ulusoy ve yönetimini istifaya çağırdı.
2 Aralık 2017 Cumartesi 12:38

 
Güçlü TÜRSAB üyeleri yarın Lütfü Kırdar'da toplanıyor
Güçlü TÜRSAB Üyeleri, ertelenen gelen kurulu protesto etmek ve yönetimi istiyaya çağırmak için yarın Sabah Saat 09.00'da Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda toplanacak.
1 Aralık 2017 Cuma 14:49

 
Erdem: “TÜRSAB yönetimi istifa etmeli”
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, 2-3 Aralık’ta yapılması gereken 23. Olağan Genel Kurulu’nu erteleyen Beşiktaş İlçe Seçim Kurulu’nun gerekçeli kararını İstanbul İl Seçim Kurulu’na taşıyarak itiraz etti. Erdem, “Haklı mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz. Genel kurul yapılsa da yapılmasa da 2-3 Aralık’ta Lütfü Kırdar’da olacağız. 5 bin acentaya hesap vermekten kaçmak için çeşitli yollar arayan TÜRSAB yönetimi zafer kutlamaları yerine onurlu davranıp istifa etmelidir” dedi.
30 Kasım 2017 Perşembe 10:19

 
Hasan Erdem: "Yasal haklarımızı kullanacağız''
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) 2-3 Aralık tarihinde yapılacak olan 23. Olağan Genel Kurulu'nun ileri bir tarihe ertelenmesini eleştiren TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, "Genel kurul 1 hafta kala komik gerekçelerle seçim ertelenmesi anti demokratik bir uygulamadır. Mevcut yönetimin etik olmayan kararını tüm yasal haklarımızı kullanarak itiraz edeceğiz" dedi.
26 Kasım 2017 Pazar 18:13

 
TÜRSAB Başkan Adayı Erdem ve Kırk güç birliği yaptı
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem’in Mart 2016’da muhalefeti tek çatı altında toplayacak “Tabanda Birlik” çağrısına bir destekte TÜRSAB Başkan Adayı Hüseyin Kırk’dan geldi. Kırk, TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulunda Başkan Adayı Hasan Erdem’e destek vereceğini açıkladı.
23 Kasım 2017 Perşembe 15:26

 
Bağlıkaya ve Erdem, 'Tüm vaatlerimizi gerçekleştireceğiz'
Muhalefet cephesinin iki önemli ismi “Güçlü TÜRSAB Platformu” lideri Hasan Erdem ve “Değişim Hareketi” lideri Firuz Bağlıkaya, Alanya’da gerçekleşen yemekli toplantıda bir araya gelerek, önemli açıklamalarda bulundular.
15 Kasım 2017 Çarşamba 11:16

 
TÜRSAB Başkan adayları Anıtkabir'de
TÜRSAB Başkan Adayları Hasan Erdem ve Firuz Bağlıkaya, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 79. yılında Anıtkabir’e birlikte çıktılar.
10 Kasım 2017 Cuma 17:48

 
Erdem’in 32 makro projesine Doğu Anadolu’dan tam destek
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem’in 2 dönemde gerçekleştirmeyi taahhüt ettiği 32 makro projesine Vanlı turizm ve seyahat acentalarından destek geldi.
6 Kasım 2017 Pazartesi 13:54

 
Erdem: “20 yıldır mazeret üreten zihniyete son vereceğiz”
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, Rize ve Erzurum’da turizm ve seyahat acentalarıyla bir araya geldi. Erdem, “TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu’nda 20 yıldır bu kurum için hizmet üretmekten ziyade mazeretler üreten ve kişilere menfaat sağlayan bir yapıya hep birlikte son vereceğiz” dedi.
3 Kasım 2017 Cuma 15:17

 
Bağlıkaya ve Erdem, 'Koltuk sevdası uğruna yola çıkmadık'
TÜRSAB’da muhalefetin iki önemli ismi Firuz Bağlıkaya ile Hasan Erdem, seçime birlikte gireceklerini açıkladıktan sonra Gaziantep Divan Otel’de gerçekleşen ve 90 Acenta temsilcisinin katıldığı akşam yemeğinde bir araya geldiler.
27 Ekim 2017 Cuma 14:38

 
Bağlıkaya ve Erdem'den ''Birlik'' açıklaması
2-3 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan TÜRSAB Genel Kurulu öncesi muhalefet liderleri ortak bir açıklamaya imza attı.
25 Ekim 2017 Çarşamba 13:34

 
'TÜRSAB’ı ticarethane gibi yöneten zihniyetten kurtaracağız'
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkan adayı Hasan Erdem, "TÜRSAB'ı kişisel menfaetler gözeterek ticarethane gibi yöneten zihniyetten kurtararak acentaların menfaatini koruyan güçlü bir kurum haline getireceğiz" dedi.
21 Ekim 2017 Cumartesi 18:41

 
TÜRSAB Başkan Adayı Erdem, ''Koltuk değil hak arıyoruz''
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem Bursa’da 300 civarındaki turizm ve seyahat acentası meslektaşlarıyla bir araya geldi. Erdem, “Bizim mücadelemiz koltuk, makam ve mevki arayışı değil. 20 yıldır hakları verilmeyen, mağdur edilen, temsil edilmeyen bir kitlenin mensuplarıyız” dedi.
18 Ekim 2017 Çarşamba 14:15

 
Hasan Erdem: ''Muhalefet bu kez kesin birleşecek''
Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği üyeleri ile bir araya gelen TÜRSAB Başkan adayı Hasan Erdem, soruları cevapladı. Bu kez seçimlerde muhalefetin mutlaka birleşeceğini savunan Hasan Erdem, "Garanti ediyorum, seçim öncesinde muhalefet mutlaka birleşecek" dedi.
14 Ekim 2017 Cumartesi 10:45

 
''Muhalefet birleşecek. Masadan kaçan biz olmayacağız''
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) Başkan Adayı Hasan Erdem, Adana’da acentalarla bir araya gelerek,20 yılda yapamadığınızı 2 yılda nasıl yapacaksınız. İnsanları kandırmaktan vazgeçin. O kongrede, muhalefet birleşecek. Masadan kaçan biz olmayacağız. Ekmeğimiz ve mesleğimizin geleceği için bölünmeyip, birlik beraberlik içerisinde olacağız'' dedi.
5 Ekim 2017 Perşembe 14:03

 
Hasan Erdem, ''Tatil süresinin artması iç turizmi canlandırır''
Yaklaşan Kurban Bayramı tatili süresinin arttırılmasını krizde olan turizm sektörünü canlandıracağını dikkati çeken TÜRSAB Başkan Adayı Turizmci Hasan Erdem, “Türkiye olarak turizm sektörümüzün istikrarlı büyümesi için yeni turizm destinasyonları açarak ülkemize daha fazla yabancı turist çekmeliyiz” dedi.
10 Ağustos 2017 Perşembe 16:50

 
Hasan Erdem’den Antalya’da 2 dönem sözü
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, Antalya’da turizm ve seyahat acentalarıyla yaptığı toplantıda 32 maddelik projelerini gerçekleştirmek için 2 dönem sözü istedi. Erdem, “32 maddelik projelerimizi gerçekleştirmek bizim şeref sözümüzdür” dedi.
7 Ağustos 2017 Pazartesi 11:39

 
Güçlü TÜRSAB hareketi büyüyor
“Güçlü TÜRSAB Güçlü Türkiye” mottosuyla kurulan Güçlü TÜRSAB Platformu yurt genelinde binlerce acentaya ulaşarak büyümesini sürdürüyor. Güçlü TÜRSAB Platformu Kurucusu ve TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem, “Türk turizminin yapı taşını oluşturan turizm ve seyahat acentalarımızın sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.
10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:30

 
Erdem, 'Projelerimizi hayata geçirmek bizim şeref sözümüzdür'
TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’un memleketi Trabzon’da yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda projelerini aktaran TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem’e turizm ve seyahat acentalarından büyük destek geldi. Erdem, '' Turizm sektörünü planlı ve doğru şekilde yönetmek planlamak adına 32 maddeden oluşan projelerimizi hayata geçirmek bizim şeref sözümüzdür'' dedi.
23 Haziran 2017 Cuma 14:13

 
Erdem: “Acentalar biterse Türkiye’de turizm de biter”
TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem Karadeniz buluşması kapsamında Samsun’da düzenlediği toplantıda, “Karadenizin incisi bu cennet bölgemizde faaliyet gösteren acentalarımızı yalnız kalmaktan kurtaracağız” dedi.
19 Haziran 2017 Pazartesi 13:01

 
TÜRSAB Başkan Adayı Erdem: 'Muhalefette birleşmeye hazırız'
‘Güçlü Türsab, Güçlü Türkiye’ sloganı ile TÜRSAB başkan adaylığını açıklayan Selam Tur’un sahibi Hasan Erdem “TÜRSAB’a kim aday olursa olsun birlikte harekete hazırız. Art niyet olmadıkça muhalefet olarak birleşmeye hazırız” dedi.
23 Mayıs 2017 Salı 16:22

 
Erdem, ‘TÜRSAB şahsi menfaatler doğrultusunda yönetiliyor’
TÜRSAB Başkan Adayı ve Selam Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Erdem, 2. İstanbul Buluşması’nda Anadolu Yakası’ndaki acente temsilcileri ile bir araya geldi. Erdem, acentelerin sorunlarının her geçen gün içinden çıkılmaz bir hal aldığını ve TÜRSAB yönetiminin de buna seyirci kaldığını belirterek, ‘’Acenteler umurlarında bile değil. TÜRSAB, 18 yıldır şahsi menfaatler doğrultusunda yönetiliyor’’ dedi.
8 Mayıs 2017 Pazartesi 00:00

 
Erdem, “Turizmde değişim ve reform hareketi başlamalı”
Turizm Haftası kapsamında Güçlü TÜRSAB Platformu adına mesaj yayınlayan TÜRSAB Başkan adayı Hasan Erdem, “Türk turizminin geldiği nokta ortada. Başta turizm ve seyahat acentalarımız olmak üzere sektörün önünü açacak köklü değişiklikler ve kalıcı reformlar gerçekleştirilmelidir. Turizm sektöründe değişim hareketi TÜRSAB seçimiyle başlayacaktır” şeklinde konuştu.
17 Nisan 2017 Pazartesi 14:59

 
Erdem, 'Acentaları kapatmaya değil, yaşatmaya geliyoruz'
''Güçlü TÜRSAB” sloganı ile ilk TÜRSAB Başkan adaylığını açıklayan Selam Tur’un sahibi Hasan Erdem, İstanbul’daki bazı acenteleri ziyaret ederek sektörün sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Erdem, ‘’Acentalarımız TÜRSAB tarafından yalnız bırakıldı. Acentaları kapatmaya değil yaşatmaya geliyoruz’’ dedi.
8 Mart 2017 Çarşamba 15:50

 
Hasan Erdem, TÜRSAB başkan adaylığını açıkladı
''Güçlü TÜRSAB” sloganı ile ilk TÜRSAB Başkan adaylığını açıklayan Selam Tur’un sahibi Hasan Erdem “Acenteler yalnız bırakıldı” dedi.
3 Mart 2017 Cuma 22:02

 
Güçlü TÜRSAB’tan “Belediyeler turizmden de çekilsin” talebi
Esnaftan sonra turizmciler de Başbakan Binali Yıldırım’dan belediyelerin haksız rekabetine son vermesini istedi. Güçlü TÜRSAB Sözcüsü Hasan Erdem, “Belediyeler ve kamu iktisadi teşekküllerinin TÜRSAB belgeleri iptal edilsin” dedi.
7 Ekim 2016 Cuma 06:00

 
Erdem, ''TÜRSAB yıllardır ehil olmayan ellerde yönetiliyor''
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, ''Üst birliğimiz olan TÜRSAB ne yazık ki ehil olmayan ellerde yıllardır yönetiliyor. Buna yönetiliyor da diyemeyiz. Çünkü üyelerinin hiçbir sorununa çözüm bulmayan, sadece aidat toplayan ve üyelerinin zor zamanlarında yanında olmayan bir anlayış 20 yıldır TÜRSAB’ı adeta işgal ediyor'' dedi.
28 Eylül 2016 Çarşamba 09:41

 
Erdem’den Ulusoy’a: “2017’de Türkiye’ye uzaylılar mı gelecek”
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’un krizin aşılmasından sonra “2017 turizmde altın yıl olacak” beyanatına karşılık vererek, “TÜRSAB yönetimi 2016 yılı turizm sektörü krizinde sınıfta kaldı. Krizin aşılması için en ufak bir adım dahi atmadı. Binlerce sektör temsilcimiz mağdur oldu, sektörümüzün milyonlarca lira zarar gördü. Ama Başaran Ulusoy bunları görmedi. Bugün ise 2017 altın yıl olacak diyor. Soruyorum; “2017 yılında ülkemize uzaylılar mı gelecek?” dedi.
13 Ağustos 2016 Cumartesi 11:45

 
Güçlü TÜRSAB’dan Körfez ve Arap ülkelerine videolu mesaj
Güçlü TÜRSAB, ülke genelinde uygulanmaya başlayan Olağanüstü Hal Uygulaması’nın ardından Körfez ve Arap ülkelerine video mesaj yayımladı. ‘’Türkiye her zamankinden daha güvenilir’’ mesajının verildiği Arapça video sosyal medya hesapları üzerinden Körfez ve Arap ülkelerindeki milyonlarca kişiye ulaştı.
22 Temmuz 2016 Cuma 13:07

 
Hasan Erdem, ''Ulusoy dün söylediğini bugün unutuyor''
Güçlü TÜRSAB Sözcüsü Hasan Erdem, Türkiye - Rusya krizinin turizm sektörünü bitirme noktasına geldiği dönemlerde harekete geçmeyen TÜRSAB Genel Başkanı Başaran Ulusoy’un temmuz ayında yapmayı planladığı Rusya gezisini eleştirdi. Erdem, “Kriz sürecinde Rusya pazarı olmazsa alternatif pazarlar oluştururuz diyen Ulusoy şimdi iki ülke ilişkilerinin düzelmesiyle rol çalmaya çalışıyor“ dedi.
2 Temmuz 2016 Cumartesi 12:30

 
TÜRSAB Çanakkale Körfez BYK’da Turgay Kılıç güven tazeledi
TÜRSAB Çanakkale- Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) seçiminde Turgay Kılıç yeniden seçilerek güven tazeledi. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve rakibi Güçlü TÜRSAB Sözcüsü Hasan Erdem seçimi yan yana izledi.
25 Haziran 2016 Cumartesi 00:54

 
'’TÜRSAB turizmin amiral gemisi ama görevini yapamıyor’'
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, turizmin amiral gemisi olarak nitelendirdiği TÜRSAB’ın görevini yapamadığını ve acentelerin sorunlarına çözüm üretemez duruma geldiğini söyledi.
7 Haziran 2016 Salı 12:42

 
Erdem, Firuz Bağlıkaya Ulusoy kazansın diye aday oldum dedi
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, TÜRSAB’ın geçtiğimiz aralık ayında yapılan genel kurulunda seçimlere 3 ay kala başkanlığa aday olan Firuz Bağlıkaya’nın kendisine, ‘’(Başaran Ulusoy kazansın diye aday oldum)’’ dediğini söyledi.
2 Mayıs 2016 Pazartesi 09:15

 
Güçlü TÜRSAB Sözcüsü Erdem: ‘'BYK enflasyonu yaşanıyor’'
Güçlü TÜRSAB Platformu Sözcüsü Hasan Erdem, TÜRSAB Genel Merkezinin kendine potansiyel seçmen oluşturmak için durmadan Bölgesel Yürütme Kurulları (BYK) oluşturduğunu belirterek, ‘’Türkiye’de BYK enflasyonu yaşanıyor’’ dedi.
27 Nisan 2016 Çarşamba 15:55

 
Erdem: ‘’Turistlere devlet destekli hayat sigortası yapılsın’’
Güçlü TÜRSAB oluşumu sözcüsü Hasan Erdem, ‘’Terör krizi yaşandığı şu günlerde turizme can gelmesi, turistin ülkemize güvenle gidebilmesi, bizim vatandaşlarımızın yurt dışına güvenle gidebilmesi açısından devlet teşvikli sağlık ve hayat sigortasının gündeme getirilmesini öneriyoruz’’ dedi.
11 Nisan 2016 Pazartesi 09:58

 
Turizmde Güçlü TÜRSAB Bursa’dan yola çıktı
Turizmciler tabanda birlik için Güçlü TÜRSAB oluşumunu başlattı. Turizm sektöründe faaliyet gösteren turizm ve seyahat acenteleri Güçlü TÜRSAB çatısı altında Bursa’da buluştu.
28 Mart 2016 Pazartesi 10:27

 
''Acentelere en iyi şekilde hizmet edecek TÜRSAB yaratacağız''
TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak, ''TÜRSAB'ta devamlılık esasını yerleştirerek gelecekte acentelere en iyi şekilde hizmet edecek TÜRSAB yaratacağız” dedi.
5 Kasım 2015 Perşembe 08:46

 
 
Yazarlar

  Facebook'tan sektörden güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

   
Çok Okunanlar
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
117.522
USD ALIŞ
3.7780
USD SATIŞ
3.7980
EURO ALIŞ
4.6480
EURO SATIŞ
4.6730
POUND ALIŞ
5.2590
POUND SATIŞ
5.3330
ALTIN ALIŞ
161.8400
ALTIN SATIŞ
162.5000
Hava Durumu
Havadurumu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Turizm News, turizmden güncel haberleri, köşe yazılarını ve sektörel bilgileri turizm profesyonellerine ve yöneticilerine ulaştıran haber sitesidir.
Okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Turizm News sorumlu tutulamaz.

Sitemiz İYAD üyesidir

Yazılım: Haber Sitesi Kur