Firuz Bağlıkaya
Turizm News | Turizmin güncel haberleri, online gazetesi
Bizi Takip Edin:
Çetin: 'Antalya’nın imajını hak ettiği noktaya taşımalıyız'
 

Çetin: 'Antalya’nın imajını hak ettiği noktaya taşımalıyız'

Akdeniz Reklamcılar Derneği (ARD) yeni yönetimi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Çetin, ''Mülteci sorunları, darbe girişimi, Rusya ile sorunlar derken ülkemiz ve bir turizm destinasyonu olarak Antalya ciddi bir imaj sorunu yaşadı. Bu sorunları hızla geride bırakmak ve Antalya’nın imajını hep birlikte hak ettiği noktaya getirmek zorundayız'' dedi.

8 Ağustos 2017 Salı 11:09
Yazdır

ATSO Başkanı Davut Çetin’in makamında gerçekleştirilen görüşmeye, ARD Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karaduman, Başkan Yardımcısı Güldal Siğinç, Sayman Üye Afet Tipici, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Gülaydın ve Genel Sekreter Orkun Ozan’ın katıldı.

ARD’nin yeni projeleri

Yeni seçilen yönetim olarak projelerini ve hedeflerini aktaran ARD Başkanı Karaduman, “Yeni yönetim olarak ilk ziyaretimizi ATSO’ya gerçekleştiriyoruz. ATSO, tüm sektörlerden iş dünyası temsilcilerini bünyesinde barındıran, kentimiz için son derece güçlü bir kanaat önderi olmuştur. Bugüne kadar pek çok projede birlikte çalıştık. Yeni yönetim olarak bundan sonra da güçlü işbirliğimizin devam etmesini diliyoruz.” şeklinde konuştu.

ARD olarak Antalya’nın tanıtımı için üzerlerine düşen sorumluluğun bilincinde olduklarını ve ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirten Başkan Serdar Karaduman, “Kent için yapmak istediğimiz ve şu anda çalışma aşamasında olduğumuz bir takım projelerimiz bulunuyor. Bu çalışmalar kesinlik kazanınca sizlerle de paylaşacağız ve desteğinizi isteyeceğiz. Dünyanın önde gelen destinasyonlarında yapılan tanıtım çalışmalarını örnek alarak, geliştirerek bizler de Antalya’yı daha güzel yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Çetin: Antalya’nın imajını hep birlikte hak ettiği noktaya taşımalıyız

ARD’nin yeni yönetimine görevlerinde başarılar dileyen ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, dernek çalışmalarına destek vermeye hazır olduklarını ifade etti. Antalya için yapılacak her türlü işbirliğine açık olduklarını dile getiren Başkan Davut Çetin, “Antalya sahip olduğu değerlerle çok önemli bir kent, dünyanın en önemli destinasyonlarından birisi. Ancak bizler elimizdeki değerleri Dünya’ya çok da iyi sunamıyoruz. Milyonlarca turisti ağırlayan Antalya’nın elinde Noel Baba gibi dünyanın en önemli markalarından biri bulunuyor. Kaleiçi gibi bir cazibe merkezimiz var. Doğal, kültürel, tarihi birçok tarihi değere sahibiz. Bunları uluslararası alanda bir cazibe unsuru olarak çok daha iyi şekilde pazarlayabiliriz.

Diğer taraftan geçtiğimiz süreçte mülteci sorunları, darbe girişimi, Rusya ile sorunlar derken ülkemiz ve bir turizm destinasyonu olarak Antalya ciddi bir imaj sorunu yaşadı. Bu sorunları hızla geride bırakmak ve Antalya’nın imajını hep birlikte hak ettiği noktaya getirmek zorundayız. Bu süreçte imaj çalışmaları ve kentin her bireyinin, kurumunun bu çalışmalara vereceği katkı her zamankinden daha önemli. Sizlere de büyük görev düşüyor. Kentin tüm dinamikleri olarak bu vizyonla hep birlikte hareket edersek hem Antalya hem de ülkemiz kazanır.” dedi.

 

Anahtar Kelimeler: ATSO, reklamcılar, Antalya, imaj, tanıtım,
Andiamo Tur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Yazarlar

  Facebook'tan sektörden güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

   
Çok Okunanlar
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
117.522
USD ALIŞ
3.7780
USD SATIŞ
3.7980
EURO ALIŞ
4.6480
EURO SATIŞ
4.6730
POUND ALIŞ
5.2590
POUND SATIŞ
5.3330
ALTIN ALIŞ
161.8400
ALTIN SATIŞ
162.5000
Hava Durumu
Havadurumu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Turizm News, turizmden güncel haberleri, köşe yazılarını ve sektörel bilgileri turizm profesyonellerine ve yöneticilerine ulaştıran haber sitesidir.
Okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Turizm News sorumlu tutulamaz.

Sitemiz İYAD üyesidir

Yazılım: Haber Sitesi Kur